Πέμπτη 6 Φεβρουαρίου 2014

Το αστειάκι τοy Ζλάταν στον Ρονάλντο

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο είχε εχθές τα γενέθλια του και ο Ζλάταν είπε να τον πειράξει λιγάκι αλλά η απάντηση του Πορτογάλου ήταν αποστομωτική.

Αγώνας πόλο στο Αγρίνιο.

Παναιτωλικός και Άρης είχαν αγώνα...πόλο στο τραγικό γήπεδο του Αγρινίου με τις δυο ομάδες να μένουν στο 0 και τον Άρη να διατηρεί τις (ελάχιστες) ελπίδες παραμονής του στην μεγάλη κατηγορία.

Βγαίνουν τα εισιτήρια για το Ολυμπιακός - Μάντσεστερ

Ανακοινώθηκε η ημερομηνία και οι τιμές για τα εισιτήρια του αγώνα Ολυμπιακός - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

Ecclestone: Πρωταθλητής το 2014 ο Rosberg

Αν και η νέα χρονιά θα είναι και η πιο αμφίρροπη λόγω των νέων κανονισμών ο Bernie Ecclestone δεν δίστασε να κάνει κάποιες πρόωρες προβλέψεις.

Δεν παίρνει μέρος στο επόμενο τουρνουά ο Βαβρίνκα

Απέσυρε την συμμετοχή του από το επόμενο τουρνουά ο Στάνισλας Βαβρίνκα που θέλει επιγόντος ξεκούραση.

Προειδοποιεί τους κατόχους διαρκείας η Μπάγερν

Μήνυμα από τη διοίκηση των Βαυαρών προς τους κατόχους διαρκείας!

Πλήρωσαν τα λάθη τους οι Bucks ...

Στα ρηχά ο Γιάννης στην ήττα των Bucks απο τους Nuggets...

Η ομάδα του Milwwuakee ήταν καλή μέχρι το ημίχρονο, όμως στο τρίτο δεκάλεπτο έριξαν αισθητά την απόδοση τους με αποτέλεσμα να γνωρίσουν την ήττα από τους Nuggets (110-100).Ο Έλληνας forward ερχόμενος από τον πάγκο είχε 5 πόντους, 4 ριμπάουντ, 1 ασίστ, 1 κλέψιμο, 4 φάουλ και 4 λάθη σε 33 λεπτά συμμετοχής. Καλό παιχνίδι για τα ελάφια έκαναν ο Larry Sanders (25 πόντους, 15 ριμπάουντ), ο Khris Middleton (25 πόντους) ενώ ο Brandon Knight (16 πόντους, 8 ασίστ) προσπάθησε ανεπιτυχώς να βάλει τους Bucks πίσω στο παιχνίδι κατά τη διάρκεια του τέταρτου δεκαλέπτου.

Η ομάδα του Denver είχε κορυφαίους τους Randy Foye (20 πόντους, 6 ασίστ),  Wilson Chandler (24 πόντους), Ty Lawson (18 πόντους, 13 ασίστ) ενώ πολύ καλό παιχνίδι έκανε και ο J.J. Hickson με double double (19 πόντους, 10 ριμπάουντ, 2 κοψίματα).

Δείτε παρακάτω το video του αγώνα :

Δύσκολη νίκη της Roma

Στο τέλος λυτρώθηκε η Roma, που με γκολ του Gervinho στο 88' κατάφερε να σώσει την παρτίδα.